قیمت لوله 2 اینچ پلی اتیلن فاضلابی

قیمت لوله 2 اینج با توجه به نوع کاربرد آن بسیار مناسب می باشد.

لوله پلی اتیلن 2 اینچ یکی از کوچکترین سایز ها در انواع لوله های پلی اتیلن محسوب می شود.

این لوله علی رقم سایز و ابعاد کوچکی که دارد ، طیف کسترده ای از نیازهای صنعتی و کشاورزی را پوشش داده و این نیاز را برآورده نموده است.

تقریبا تمام کشاورزان برای آبیاری زمین های کشاورزی خود و همچنین انتقال آب از محل کاریزها و چشمه ها از این نوع لوله استفاده می کنند.

لوله های پلی اتیلن به همراه انواع اتصالات آن قابلیت استفاده در شبکه های آبرسانی کشاورزی را دارند.

بعضی از این لوله ها جهت استفاده در شبکه های تحت فشار طراحی شده اند. لوله پلی اتیلن دو اینچ از مواد پلی اتیلن مرغوب و درجه یک با چگالی بالا تولید می گردد که دوام و استحکام فوق العاده ای دارد.

مهمترین کاربرد لوله های 2 اینچ پلی اتیلن استفاده از آنها در مصارف آبیاری قطره ای است.

لوله های پلی اتیلن دو اینچ در اصطلاح کارشناسی به لوله های سایز 50 میلیمتر اطلاق می شود ، البته لوله های سایز 63 میلیمتر را نیز شامل گشته که بسته به نوع مصرف این سایز برای خریدار مشخص خواهد شد.
قیمت های لوله 2 اینچ بستگی به وزن آنها در یک متر دارد. این وزن در فشار های مختلف دارای عدد های مختلف است . وزن لوله ها در فشارهای 4 ، 6، 8 ، 10 ، 12.5 ، 16 و باتوجه به جنس مواد اولیه که از نوع pe80 یا pe100 است فرق دارد.

قیمت ها در بازار لوله و اتصالات همواره دارای تغییرات گسترده می باشد. اینکه چه زمانی اقدام به خرید نمائیم نیز حائز اهمیت است.

با توجه به شرایط بازار و دریافت بهترین قیمت لوله 2 اینچ پلی اتیلن با ما در تماس باشید تا کارشناسان ما با راهنمایی هایی  که به مشتریان محترم می دهند کمترین قیمت ها را نیز به آنها پیشنهاد می کنند.

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما