نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن فشار قوی

لوله پلی اتیلن فشار قوی که برای انتقال مایعات از آن استفاده شمی شود برای انتقال آب با فشار قوی مخصوصا در زمین های شیب بالا مورد استفاده قرار می گیرند، امروزه به طور وسیعی مورد استفاده قرار می گیرند. 

نمایندگی فروش لوله پلی اتیلن فشار قوی

خرید لوله پلی اتیلن فشار قوی اصل

خرید لوله پلی اتیلن فشار قوی اصل

آیا می دانید در چه زمینه ای می توان از لوله پلی اتیلن فشار قوی استفاده کرد؟

از این لوله ها می تواند رد موارد زیر استفاده کرد که عبارت اند از :

 1. انتقال آب و فاضلاب شهری و روستایی
 2. انتقال گاز های طبیعی
 3. انتقال فاضلاب های صنعتی 
 4. سیستم آبیاری کشاورز

امروزه از این نمونه محصولات در سطح وسیعی در صنعت و کشاورزی می توان استفاده نمود کاربرد فراوان و مزیت استفاده از این لوله ها موجب شده است تا متقاضیان فراوانی خواستار استفاده  و خرید لوله پلی اتیلن فشار قوی باشند. 

مرجع تخصصی برند های لوله پلی اتیلن

مرجع تخصصی برند های لوله پلی اتیلن

در زمینه تولید این محصول تولید کنندگان فراوانی مشغول به فعالیت می باشند اما در بازار تولید کنندگان موفق هستند که بتوانند این محصولات را با قیمت مناسب و کیفیت بالا عرضه نمایند.متقاضیان این محصولات همیشه به دنبال تولید کنندگان خوشنام و معتبری هستند تا بتوانند با اطمینان و آسایش بیشتری این محصول را تهیه نمایند.

عرضه مستقیم لوله پلی اتیلن موجب می شود تا متقاضیان بتوانند لوله فشار قوی ارزان را با همان کیفیت بالا تهیه  و سفارش دهند.

قیمت این محصولات به دلیل نوسانات و تغیرات قیمت ثابت نمی باشد در نتیجه برای اطلاع از قیمت روز این محصولات می توان با ارتباط با  مرجع تخصص برند های لوله پلی اتیلن  از قیمت به روز این محصولات اطلاع کسب کنند . 

عرضه انواع لوله پلی اتیلن فشار قوی

عرضه انواع لوله پلی اتیلن فشار قویامروزه به دلیل مزایا لوله پلی اتیلن، استفاده از آن ها روز به روز در حال افزایش است ، از مزایای این نوع لوله هلی می توان به موارد زیر اشاره نمود: 

 • این لوله ها در برابر ساییدگی و زنگ زدگی مقاوم هستند.  
 • لوله های پلی اتیلن در برابر مواد شیمایی به خوبی مقاومت می کنند.  
 • فشار و ضربه را به خوبی تحمل می کنند.  
 • حمل و نقل آن ها ساده است.  
 • نصب آن ها راحت و آسان است.  
 • دارای طول عمر بالایی هستند. 
 • در برابر تغییرات مواد شیمیایی مقاوم هستند. 
 • سرما و گرما را به خوبی تحمل می نمایند.  
 • ضریب اصطکاک کمی دارند.  
 • ضد رسوب می باشند.  
 • در فرایند تولید نسبت به فلز نیاز به انرژی کمتری دارند.  
 • ناهمواری سطح داخلی آن ها صفر است در نتیجه افت فشار در آن ها تقریبا صفر است.   

این نمونه از کالاها که به طور وسیعی در صنعت و کشاورزی  مورد استفاده قرار می گیرند لذا تولید کننده این محصولات سعی می کند تا با عرضه انواع لوله پلی اتیلن فشار قوی و عرضه آن، پاسخ گوی نیاز متقاضیان با هر نوع سلیقه باشد.  

صادرات لوله پلی اتیلن فشار قوی به روسیه

صادرات لوله پلی اتیلن فشار قوی به روسیهبا توجه به گسترش روابط سیاسی و اقتصادی میان ایران و روسیه در سال های اخیر ، و وجود بازار بزرگ در این کشور فرصت  مناسبی برای صادر کنندگان ایرانی فراهم شه است تا بتوانند این محصول را به کشور روسیه صادر نمایند.  

 خوشبختانه صادرات این محصولات ممنوعیت  صادراتی نداشته و با توجه به ارزش افزوده بالا توسط دولت حمایت می شود. 

این محصولات با توجه به وزن کمی که دارند از طریق کامیون و یا قطار جابجا و حمل می شوند در نتیجه صادرات ان ها مقرون به صرفه نمی باشد، روسیه به دلیل نزدیکی به ایران می تواند از گزینه های مناسبی برای صادرات این محصول به شمار رود.  

میزان تولید این محصول در داخل کشور در حدود یک میلیون تن در سال و واحد های تولید تا سال 1386 بالغ بر 417 واحد بودند که با توجه به  وجود پتانسیل بالا و همچنین افزایش  ظرفیت تولید  می توان شرایط مناسبی را برای صادرات این محصول در کشور به وجود آورد. 

صادرات این محصول نه تنها موجب ارزآوری به کشور شود بلکه موجب رونق تولید، اشتغال و گسترش بیشتر این صنعت گردد.  

قیمت بهترین لوله پلی اتیلن در بازار کشور

قیمت بهترین لوله پلی اتیلن در بازار کشورقیمت انواع لوله های پلی اتیلن با توجه به نوسانات قیمت که ناشی از تغییرات قیمت ارز، میزان عرضه و تقاضا و قیمت مواد اولیه و سایر هزینه ها ثابت نمی باشد لذا جهت اطلاع از قیمت این محصولات بهتر است از قیمت آن ها استعلام گرفته شود. 

استعلام از قیمت و تهیه لیست قیمت این محصولات با آخرین قیمت این محصولات موجب می گردد تا شما از قیمت روز این محصولات اطلاع پیدا کنید و لوله پلی اتیلن اورجینال و اصل را با قیمت مناسب و به روز تهیه و خریداری نمایید.  

با توجه به کاربرد وسیع این محصولات در کشاورزی و صنعت موجب افزایش روز افزون این محصول در کشور شده است لذا تولید کننده این محصولات سعی می کند تا با تولید باکیفیت این محصولات و عرضه آن ها به بازار با بهترین قیمت رضایت مشتریان را فراهم سازد. 

اولین تولید کننده لوله پلی اتیلن فشار قوی

اولین تولید کننده لوله پلی اتیلن فشار قویاولین بار شرکت شیمیایی امپریال در انگلستان در سال 1933 توانست نخستین بار مواد پلی اتیلن  را کشف و تولید نماید.و در سال 1942 اولین لوله های ساخته شده با لوله پلاستیک فشرده مورد استفاده قرار گرفت . در سال 1953پرفسور زیگلر توانست با استفاده از فشار و دمای پایین موفق  به پلیمریزاسیون  اتیلن شدند و بعد ها دکتر اتو هورن موفق به ساخت اولین لوله های پلی اتیلن شد. 

لوله های پلی اتیلن به دلیل داشتن انعطاف، سبکی، مقاومت و استحکام به سرعت جایگزین مناسبی برای لوله های چدنی و فلزی شدند. 

در ایران نیز اولین کارخانه در کرج به نام پلیکا ساخته شد و انواع لوله و اتصالات را تولید نمود بعد ها به این دلیل لوله های پلاستیکی به نام پلیکا در ایران شهرت یافتند.

و با توجه به اهمیت انتقال آب و مایعات در کشور و قابلیت بالای این محصولات در انتقال آب به عنوان گزینه مناسب و جایگزین محصولات مشابه دیگر در کشور شد. 

بازار لوله پلی اتیلن با مناسب ترین قیمت

بازار لوله پلی اتیلن با مناسب ترین قیمتبرای تهیه بهترین مارک لوله پلی اتیلن با مناسب ترین قیمت چه باید کرد؟ 

به دلیل اینکه این محصولات جهت انتقال آب یا مصارف دیگر در کشاورزی، صنعت و یا گاز مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از لوله های باکیفیت همراه با قیمت مناسب برای مصرف کنندگان بسیار اهمیت دارد. 

بازار لوله پلی اتیلن با توجه به نیاز به آن ها بسیار پر رونق می باشد، و تولید کنندگان فراوانی در این زمینه مشغول به فعالیت می باشند و تلاش می کنند تا محصولات تولیدی خود را با کیفیت و قیمت مناسب ارائه دهند. 

چنانچه تصمیم به تهیه و خرید این محصولات دارید بهتر است با افراد متخصص و با تجربه در این زمینه مشورت نمایید. کارشناسان ما با توجه به داشتن تخصص و تجربه کافی توانسته اند در این زمینه به مشتریان در تهیه بهترین مارک لوله های پلی اتیلن با قیمت مناسب کمک نمایند و با مشاوره دادن آن ها را راهنمایی نمایند.شما نیز می توانید با ارتباط مستقیم با این کارشناسان از راهنمایی و مشاوره آن ها بهره مند شوید و بهترین محصول را با قیمت مناسب و ارزان تهیه نمایید.  

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما