معتبر ترین مرکز فروش انواع لوله کاروگیت

لوله کاروگیت با ساختار فنر مانند و قابل انعطاف خود، نسل جدیدی از لوله ها می باشد. استحکام بالایی این نوع لوله، سبب شده است که در اجرای پروژه های عمده ی آب رسانی، آب و فاضلاب، آبیاری و زهکشی به طور وسیع مورد استفاده قرار گیرد. لوله های کاروگیت، دارای سطوحی با شیار های متعدد در سطح خود می باشند که از جنس پلی اتیلن با جرم حجمی بالا یا فولاد ساخته می شوند. این مطلب به ویژگی ها، کاربرد و فروش انواع لوله کاروگیت می پردازد. 

معتبر ترین مرکز فروش انواع لوله کاروگیت

عرضه لوله کاروگیت با قیمت مناسب

عرضه لوله کاروگیت با قیمت مناسب

عرضه لوله کاروگیت با قیمت مناسب در سراسر کشور انجام می شود و در اجرای پروژه های مختلف به کار می روند. این لوله به سبب ویژگی های منحصر به فرد خود دارای قابلیت های متعددی می باشند. برخی از این ویژگی ها عبارتند از:

 • عمر مفید این لوله ها بالا می باشد و برای اجرای پروژه های کلان، توجیه اقتصادی دارند. به طور میانگین هفتاد و پنج تا صد سال، عمر مفید آن ها برآورد می شود. هم چنین استفاده از این نوع لوله ها، نیاز به تعویض و هزینه های نگه داری آن ها را تا حد زیادی کاهش می دهد. 
 • عدم نشت آب و سیالات از دیواره های لوله های کاروگیت، یک ویژگی حائز اهمیت در آن ها می باشد. به ویژه در مواقعی که مسیر لوله های آب و لوله های فاضلاب روی هم منطبق هستند. 
 • استحکام و مقاومت این لوله ها در برابر ضربه بسیار زیاد است و امکان صدمه دیدن در حین حمل و نقل و جا به جایی و عملیات نصب را کاهش می دهد. 
 • سبکی و وزن کم، از دیگر مزایایی است که سبب شده فروش لوله کاروگیت جدبد، بسیار بیش تر از سایر لوله های فلزی، بتنی و چدنی باشد. 
 • سطوح داخلی این نوع لوله ها، کاملا صاف و صیقلی است. از این رو، مانع از تجمع رسوب می شود. رسوب، می تواند خسارت زیادی به تجهیزات کل شبکه وارد کند. از این رو، همواره باید هزینه هایی به رسوب زدایی لوله ها و تجهیزات در پروژه، اختصاص داد. به کار گیری لوله های کاروگیت، این هزینه ها را به صورت چشم گیری کم می کند.
 • مقاومت لوله های مذکور تا دمای پنجاه درجه سانتی گراد، گزارش شده است. 
 • از این لوله ها نه تنها در انتقال آب، بلکه برای هر نوع سیالی که حلال آلی باشد، استفاده می شود. 
 • مقاومت مناسب در برابر خوردگی، یکی دیگر از مزایای لوله های کاروگیت می باشد. 
 • این نوع لوله ها در کارخانه کاملا آب بندی می شوند. 
 • در تولید این لوله ها، موادی به کار می رود که در برابر پرتو فرابنفش، مقاوم است. 
 • با توجه به اینکه، این لوله ها در زیر خاک دفن می شوند و وجود جوندگان و میکرو ارگانیسم ها در آنجا زیاد است، هیچ گونه تهدیدی برای آن ها وجود ندارد. زیرا از مقاومت بالایی در برابر این عوامل برخوردار هستند. 
 • توان تحمل سایش در آن ها زیاد است. 
 • نصب آن ها به نیروی کار ماهر نیاز ندارد و به راحتی انجام می شود. 
 • انواع اتصالات را برای این لوله ها می توان به کار برد. 
 • در فصول گرم و سرد، دچار مشکل نمی شوند. 
 • این لوله ها، دارای خواص هیدرو لیکی مناسبی هستند و انتقال سیال در آن ها، با سولت صورت می گیرد. 

فروش انواع لوله کاروگیت در شمال

فروش انواع لوله کاروگیت در شمال

لوله کاروگیت، انواع مختلفی دارد. از نظر فشاری می توان آن ها را به سه گروه عمده تقسیم کرد. 16، 64 و 31.5 کیلو نیوتن. هر یک از این سه دسته، خود شامل قطر ها و سایز های متعددی می باشد. 

فروش انواع لوله کاروگیت در شمال، برای اجرای طرح های مختلف جاده ای و شهری انجام می شود. بازرگانی لوله کاروگیت، ارائه دهنده ی خدمات مختلف در این زمینه، به متقاضیان می باشد. واحد فروش لوله نیز، مسئولیت عرضه این لوله ها به مشتریان را دارد. بسته به نوع طرح، محل اجرا، بودجه ی طرح و نظر کارفرما، یک یا چند نوع لوله کاروگیت برای پیاده سازی پروژه خریداری می شود. 

ضمانت خرید بهترین نوع لوله کاروگیت

ضمانت خرید بهترین نوع لوله کاروگیتانواع لوله ی کاروگیت در بازار عرضه می شوند که هر یک از آن ها می توان متعلق به یک شرکت باشند. توجه داشته باشید شرکت و یا کارخانه ی سازنده، کیفیت مواد اولیه ی به کار رفته در ساخت لوله، سایز و قطر آن، رعایت استاندارد های مورد نظر، همگی می توانند در برتری و کیفیت لوله تاثیر گذار باشند. لوله های کاروگیت با کیفیت، از ضمانت خرید برخوردار هستند. بنابراین مشتریان با خیالی آسوده تر می توانند خرید کنند. 

تهیه فوری لوله کاروگیت با نازلترین قیمت

تهیه فوری لوله کاروگیت با نازلترین قیمتبرای تهیه فوری لوله کاروگیت به هر میزان و با نازل ترین قیمت، می توانید با مشاورین این سایت، به عنوان یک نمایندگی لوله فاضلاب کاروگیت غیر حضوری، ارتباط برقرار نمایید. خرید عمده از این طریق، می تواند قیمت ها را تا حد چشم گیری کاهش دهد. هم چنین در سریع ترین زمان ممکن، محصول سفارش داده برای شما ارسال می گردد. با توجه به بالا بودن هزینه های حمل و نقل، به این شیوه می توان با هزینه ی کمتری لوله را جابه جا نمود. 

تامین کننده برتر درحوزه لوله کاروگیت

تامین کننده برتر درحوزه لوله کاروگیتشرکت های مختلفی در سطح کشور در حوزه ی تولید انواع لوله ی کاروگیت مشغول به فعالیت هستند. برترین تامین کننده در این زمینه را کیفیت لوله های تولیدی تعیین می کند. بی شک اولین گزینه برای خرید لوله، کیفیت آن می باشد. به همین خاطر، لازم است محصول برتر شناسایی شود.

خریدار لوله کاروگیت درجه یک

خریدار لوله کاروگیت درجه یکبه عنوان خریدار لوله کاروگیت درجه یک توجه داشته باشید که این لوله تحت تست های چهارده گانه قرار می گیرد. در صورتی که نتایج تست ها، مطلوب باشد  وزارت نیرو، تاییدیه و مجوز بارگیری آن ها را صادر می کند. این تست ها عبارتند از:

 1. تست ضربه، جهت سنجش مقاومت لوله تولید شده در برابر تنش ها و ضربه ها
 2. تست مربوط کیفیت ظاهری
 3. تست نشانه گذاری لوله کاروگیت 
 4. تست مرتبط با مقدار دوده
 5. تست پراکنش دوده
 6. دانسیته ی لوله ی تولید شده
 7. تست حداقل ضخامت لایه ی E5
 8. تست حداقل ضخامت لایه ی E4
 9. آزمایش مربوط به نرخ جریان مذاب آن
 10. آزمون پایداری حرارتی لوله
 11. تست اون لوله ی تولیدی 
 12. آزمون مقاومت سنجی حلقه ای اسمی
 13. آزمون مقاومت سنجی حلقه ای بلند مدت
 14. تست مربوط به انعطاف پذیری لوله ها

بازار لوله کاروگیت برای صادرات

بازار لوله کاروگیت برای صادراتلوله کاروگیت صادراتی، که از استاندارد های لازم و کافی برخوردار می باشد و توسط مواد اولیه ی درجه یک ساخته می شود، همواره در بازار بورس لوله، با قیمت های مناسب به فروش می رسد.  این نوع لوله، که در سیستم فاضلاب پر کاربرد است، به کشور های مختلف صادر می شود و آرز آوری مناسبی برای کشور دارد. 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما