مرکز توزیع لوله کاروگیت استاندارد

لوله ها از گذشته های بسیار دور توسط بشر برای انتقال آب یا مواد دیگر مورد استفاده بوده است و برای اولین بار چندین قرن پیش توسط ایرانیان استفاده از لوله رقم خورده است. امروزه یکی از پرکاربرد ترین لوله ها، لوله کاروگیت استاندارد است که به دلیل ضخامت بالا و دو جداره بودن دوام بالایی دارد. کاربرد این لوله ها بیشتر در فاضلاب شهری است که توسط مرکز توزیع لوله کاروگیت به ادارات و شهرداری ها عرضه می شود و یا در دسترس عموم مردم قرار می دهند.

مرکز توزیع لوله کاروگیت استاندارد

اطلاعاتی درباره انواع لوله کاروگیت

اطلاعاتی درباره انواع لوله کاروگیت

رویه ی این لوله ها به رنگ سیاه و حالتی شبیه شیار های پیچ دارد و صفحه داخلی آن کاملا صاف است که وقتی موادی از آن عبور می کند به راحتی در آن حرکت کند و باعث ایجاد رسوب و قطع شدن سیستم ایجاد شده نشود. عمدتا درون این لوله ها به رنگ زرد است و از پلی اتیلن با ترکیبی از مواد دیگری مانند مستربچ رنگی تولید می شود.

این لوله ها در اواسط قرن بیستم و توسط کشور آمریکا برای اولین بار تولید شد که یک محصولی شگفت انگیز و فوق العاده است چرا که از مواد پلاستیکی تولید شده اما استحکام بسیار بالایی دارد این استحکام ناشی از همان شیار های صفحه خارجی لوله است از طرفی مانند لوله های آهنی نیست که بعد از چند سال سریع دچار زنگ زدگی شوند و می توانند بیش از یک قرن بدون هیچ آسیب دیدگی مورد استفاده قرار بگیرند.

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که این لوله ها دارند این است چون هیچ گونه ماده غذایی ندارند حشرات و جانداران نمی توانند از آن ها استفاده کنند و با ایجاد سوراخ به لوله آسیب برسانند همان طور که می دانید برای مثال لوله های آهنی به عنوان ارزش غذایی برای برخی جانوران و حشرات محسوب می شود. این لوله ها همچنین بخاطر طول زیادی که دارند موجب تسریع در روند کارهای بزرگی مانند سیستم فاضلاب شهری می شوند.

فروشنده برتر لوله کاروگیت استاندارد

فروشنده برتر لوله کاروگیت استاندارد

لوله های کاروگیت نسبت انواع لوله های دیگر مانند لوله های فلزی و سرامیکی قیمت پایین تری دارند. این لوله ها به علت اینکه در کشور ما نیز به شدت کارایی بالایی دارند سرمایه گذاران زیادی در عرصه تولید این محصول فعالیت می کنند و محصولات خود را به بازار های سراسر کشور عرضه می کنند و مردم می توانند در صورت نیاز برای خرید لوله های کاروگیت در اندازه های مختلف طولی و عرضی و قطری از فروشنده برتر توزیع کننده آن و یا از طریق فروشگاه های فروش لوله این محصول را تهیه کنند و از کاربرد های مختلف آن بهره مند شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما