لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای با قیمت عمده در مشهد

قیمت عمده لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای در سایز 20 میلیمتر و لوله پلیکا شماره 10 بسیار مناسب برای مصرف کننده می باشد.
لوله لودن از جنس پلی اتیلن نرم بوده و تقریباً تمام خواص لوله‌های پلی اتیلن را دارا می‌باشد. اما به دلیل ساختار مولکولی متفاوت، این لوله نرم‌تر و انعطاف‌پذیرتر است.

این لوله با نام شیلنگ آبیاری قطره ای نیز بین کشاورزان موسوم است.

این نوع لوله یعنی لوله و اتصالات گیتی پسند در سایزهای مخصوص و محدودی تولید می‌شود. به طور کلی مصرف سایز های 16 و 20 میلیمتر لوله لودن بیشتر از سایر سایزهای آن می باشد که سایز 20 میلیمتر آن بیشترین کاربرد را در پروژه‌های آبیاری قطره‌ای دارد.

این لوله در سیستم آبیاری قطره‌ای کاربرد دارد و قطره‌چکان‌ها داخل یا بر روی آن نصب می‌شوند. لوله LDPE به خاطر داشتن انعطاف‌پذیری بالا، خصوصاً جهت اجرای طرح آبیاری قطره‌ای با آرایش دم خوکی بسیار مناسب می باشد.
یکی از مهمترین خواصی که لوله پلی اتیلن آبیاری قطره ای دارا می باشد خاصیت مقاوم بودن آن در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید (UV) است.
به دلیل اینکه لوله آبیاری قطره‌ای معمولاً بر روی زمین پهن می‌شود و در معرض مستقیم تابش آفتاب قرار دارند، این خاصیت بیشتر به چشم می آید.
لوله‌های غیر استاندارد در مقابل اشعه خورشید دچار فرسودگی می شوند و به مرور زمان از بین خواهند رفت. به خاطر همین هنگام خرید دقت نمایید که لوله‌ای استاندارد و با کیفیتی خریداری نمایید.معمولاً تولیدکنندگان معتبر لوله پلی‌اتیلن همراه محصول خود بیمه‌نامه ده ساله نیز ارائه می‌کنند.

این نوع از لوله ها دارای بهترین کیفیت در تولید می باشد و تمامی آزمایشات مربوطه را به خوبی گذرانده و نمره قبولی گرفته است.

لوله آبیاری قطره ای
لوله آبیاری قطره ای

همان طور که در تصاویر مشخص است لوله های آبیاری قطره ای با بهترین کیفیت و دارای استانداردهای لازم تولید گردیده و آماده تحویل می باشد.
موجودی 20000 متر می باشد .

تحویل درب کارخانه صورت می گیرد.

چنانچه قصد خرید و یا کسب راهنمایی های بیستر دارید، می توانید با کارشناس مربوطه ارتباط برقرار نمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما