قیمت مناسب ترین لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

قیمت لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار برای PE100 و PE80 که برای انواع پروژه ها مانند سیستم های آتش نشانی قابل استفاده است. شبکه فاضلاب؛ شبکه آب؛ تاسیسات خانگی؛ خطوط آبیاری در مناطق روستایی؛ کابل برق، سیم، کابل سیگنال و مجراهای خط فیبر نوری؛ خطوط آب طوفان و زهکشی؛ و شبکه گاز لوله پلی اتیلن قیمت مطابق با نسبت ابعاد استاندارد است که عبارتند از SDR 9، SDR 11، SDR 13.6، SDR 17 و SDR 21. هر SDR دارای رتبه بندی فشار اسمی متناظر است که PN 20، PN 16، PN 12.5، PN 10، PN 8 و تمامی قیمت های درج شده طول استاندارد متداول برش لوله برای اندازه های بزرگتر 6 متر و برای اندازه های کوچکتر 50/60 متر است. در پایپ اتصال، لوله پلی اتیلن قیمت ها همیشه به راحتی به دست می آید، بنابراین ما برخی از قیمت های شاخص را به نفع شما فهرست کرده ایم. هزینه ها بسته به در دسترس بودن، مکان، کمیت، رنگ و درجه فشار متفاوت است، اما در آلیاژ ها و سایزهای لوله پلی اتیلن قیمت فرق میکند در لوله های اتیلن آلیاژ لوله ها فرق دارد و قیمت آن بالا پایین می باشد مثال لوله اتیلن قیمت p100 ارزانترین لوله اتیلن می باشد به خاطر این که سبک تر از آلیاژهای دیگر می باشد بعد از لوله پلی اتیلن p110 لوله p80 وجود دارد که به نسبت گرانتر از p100 می باشد در میان این دو لوله پلی اتیلن قیمت p63 بیشتر این دو می باشد که آلیاژ سخت تری دارد و سنگین ترین پلی اتیلن می باشد لوله ها در سایزها قیمت آن فرق می کند و هر چه به سایزهای بالاتر میرویم قیمت بیشتر میشود لوله های زیادی در ایران تولید می شود و قیمت های متفاوتی دارند که می توان به بیشترین قیمت ها به لوله های پی ران و پلی رود اشاره کرد که داری استاندارد ملی و جهانی می باشد.

قیمت مناسب ترین لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

نکات طلایی هنگام خرید انواع لوله

نکات طلایی هنگام خرید انواع لوله

اهمیت خرید لوله و اتصالات از یک فروشگاه معتبر

همان‌طور که میدانید بخش لوله‌کشی و فاضلاب ساختمان جزو زیربنای هر ساختمانی می‌باشند و عموماً در داخل دیوارها یا سطح زمین کار گذاشته می‌شوند؛ بنابراین اگر خرابی و یا نشتی داشته باشند تعمیر آن‌ها مستلزم تخریب دیوار، هزینه و دردسرهای فراوان است؛ بنابراین با انتخاب لوله و اتصالات معتبر از فروشگاه‌های معتبر همچون فروشگاه تأسیسات کشی می‌توانید از این پیامدهای ناگوار جلوگیری کرده و سالیان سال با خیال راحت در ساختمان خود زندگی کنید.

۱. اهمیت توجه به جنس لوله‌ها و اتصالات همان‌طور که میدانید امروزه در بازار تأسیسات خانه و آشپزخانه شاهد انواع مختلفی از لوله‌ها و اتصالات هستیم. درواقع در گذشته بیشتر از لوله‌های فلزی در ساختمان‌ها استفاده می‌شد اما امروزه لوله‌های تولید شده از پلیمر کاربرد و محبوبیت فراوانی دارند. علت این امر این است که لوله‌های پلیمری برخلاف لوله‌های فلزی با گذر زمان زنگ نمی‌زنند و می‌توان برای مدتی طولانی از آن‌ها استفاده کرد. از طرفی انواع اتصالات برنجی باکیفیت نیز امروزه جایگزین خوبی برای محصولات بی‌کیفیت می‌باشد.

به‌طور کلی باید بدانید که لوله و اتصالات باکیفیت ازجمله محصولاتی هستند که:

لوله‌ها به هنگام عبور آب حتی با شدت فراوان، دچار خمیدگی یا خوردگی نشوند.

لوله از متریالی ساخته شده باشد که رسوبات را به خود جذب نکند و برخلاف لوله‌های فلزی، عایق حرارتی و الکتریکی نیز باشد.

شما بتونید به‌راحتی تا مدت حدوداً 50 سال از آن لوله استفاده کنید.

انبساط طولی لوله‌ها کم باشد چراکه بسیاری از افراد معتقدند که این نوع از لوله، بهترین لوله آب برای جریان‌های گرم و سرد در ساختمان است.

۲. خرید لوله و اتصالات استاندارد یکی دیگر از روش‌های تشخیص لوله باکیفیت داشتن نشان استاندارد معتبر بر روی بدنه لوله می‌باشد که حاکی از مرغوبیت کالا می‌باشد؛ بنابراین در طی روند خرید حتماً فروشنده باید استاندارد بودن لوله را برای شما تائید و تضمین نماید.

۳. توجه به برند و اعتبار محصولات همان‌طور که احتمالاً خود نیز تجربه‌ دارید، اولین و ساده‌ترین راه برای داشتن خریدی مطمئن خرید لوله‌های برند و معتبر می‌باشد، درواقع ازجمله بهترین و باسابقه‌ترین سازندگان لوله و اتصالات که کیفیت محصولات تائید شده است می‌توان به شرکت لوله گستر گلپایگان، پلیمر گلپایگان، پلیران اتصال، یزد پلیمر، اشاره کرد. به یاد داشته باشید که این شرکت‌ها سالیان سال جزو بهترین و باتجربه‌ترین سازندگان لوله و اتصالت پلی‌اتیلنی و پی‌وی‌سی بوده‌اند و کیفیت آن‌ها را هر فروشنده معتبری تائید می‌کند.

۴. توجه به کاربرد و مشخصات لوله و اتصالات به‌طور کلی شما باید بسته به کاربرد و مکانی که در آن قصد استفاده از لوله و یا اتصالاتی بخصوص را دارید، محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید، به‌عنوان مثال در بخش کشاورزی نیاز به لوله‌های ضخیم و حجیم نمی‌باشد و لوله‌های آبیاری بسیار باریک و کوچک نیاز است. در حالی که در بخش انتقال بین شهری نیاز است لوله‌های انتخابی مقاومت بالایی در برابر فشار و ضربه داشته باشند و در کنار آن حجم آب زیادی را منتقل نمایند. پس در هنگام خرید حتماً با افراد متخصص با توجه به نیاز خود مشورت نمایید.

۵. توجه به لیست قیمت لوله و اتصالات یکی دیگر از فاکتورهایی که باید حین خرید به آن توجه کرد، لیست قیمت این نوع از محصولات است. جالب است بدانید که بسیاری از افراد حرفه‌ای به علت قیمت بالای برخی لوله های پلی اتیلن نرم ، از خرید آن‌ها صرف‌نظر می‌کنند و به استفاده از لوله‌های تولید داخل کشور استفاده رو می‌کنند. به یاد داشته باشید که لوله‌ها با توجه به اندازه‌های مختلف آن، قیمت متفاوتی دارند و باید سایز مورد نظر خود را انتخاب کنید تا لیست قیمت مناسب را بتوانید انتخاب کنید. در این روزهای همه‌گیری کرونا بسیاری از افراد ترجیح می‌دهند به‌صورت حضوری خرید نکنند از طرفی، در چنین رویه‌ای با مشکل مقایسه لیست قیمت‌ها مواجه می‌شوند و باید وقت زیادی را صرف بررسی دقیق قیمت لوله‌ها و اتصالات از فروشگاه‌های مختلف نمایند.

موارد استفاده از انواع لوله های پلی اتیلن

لوله پلی اتیلن تک‌جداره

یکی از انواع لوله‌هایی است که می‌توان از آن در فشارهای بین ۲ تا ۴۰ اتمسفر (بسته به مواد اولیه و قطر و ضخامت لوله) در صنایع مختلف استفاده نمود. ویژگی‌های منحصر بفرد لوله HDPE نسبت به انواع دیگر لوله‌ها ( فولادی، آزبست، و …) باعث گردیده است که سرعت رشد استفاده از این لوله‌ها در شبکه‌های انتقال و توزیع آب و سیستم‌های آبیاری تحت فشار نسبت به دیگر موارد بسیار بیشتر باشد.

لوله پلی اتیلن دو جداره

لوله پلی اتیلن دوجداره جهت انتقال فاضلاب و سیالات بدون فشار داخلی و جریان بصورت ثقلی طراحی و ساخته شده است. لوله پلی اتیلن فاضلابی توانایی تحمل فشار خارجی و نیروهای زیر سطحی و ترافیکی بسیار بالایی دارد و به دلیل دارا بودن این مزیت ممتاز و قیمت پایین تر آنها نسبت به لوله‌های تک جداره تحت فشار در صنایع دیگر نیز از این لوله‌ها استفاده می‌نمایند.

شاید بعد از انتقال فاضلاب در زیر زمین و درون شبکه های جمع آوری و انتقال فاضلاب که دلیل اصلی اختراع لوله پلی اتیلن فاضلابی بوده است؛ کاربردهایی همچون تولید سپتیک تانک پلی اتیلن، مخازن اسید پلی اتیلنی و منهول های آماده باعث رشد تقاضای لوله‌های دوجداره پلی اتیلن گردیده است.

لوله پلی اتیلنی فشار قوی (تحت فشار)

لوله‌ پلی اتیلن فشار قوی تک جداره یا همان لوله‌ HDPE (تحت فشار) برای انتقال سیالات مجاز تحت فشار بکار می‌رود. انواع لوله های پلی اتیلن صنعتی را نوع مواد اولیه و کاربرد آن مشخص میکند. باید توجه داشت از مفهوم فشار قوی در این لوله‌ها برداشت اشتباه نشود. لوله پلی اتیلن فشار قوی در نظر عموم افراد به معنای لوله‌هایی با ضخامت بالا گفته می‌شود. در صورتی که این برداشت با توجه به پیشرفت تکنولوژی در زمینه ی صنعت و پلی اتیلن دیگر درست نیست. یعنی لوله‌های پلی اتیلن با مواد pe 80 و فشار کاری ۱۰ یار با لوله ای با همان فشار و سایز ولی با مواد pe 100، از لحاظ وزنی به ترتیب ۸۷۳=pe80 و مواد ۷۲۱=Pe۱۰۰ گرم بر متر می باشند. هر دو توان تحمل ۱۰ بار را دارند و از لحاظ استحکام تفاوتی ندارند. ولی در قیمت و ضخامت، لوله‌های با مواد pe 100 مناسب تر و مقرون به صرفه تر می باشند. این نوع لوله اغلب تحت فشار مستقیم پمپ و در معرض مستقیم اشعه آفتاب قرار میگیرد. بنابراین برای حفظ استحکام و افزایش طول عمر آن باید از مواد دارای ترکیبات آنتی یو وی (ضد اشعه آفتاب) در تولید آن استفاده کرد. این لوله‌ها مشکی رنگ و دارای یک نوار آبی در کنار لوله هستند که نشان دهنده نوع مصرف آن می باشد.

لوله پلی اتیلنی گازی

از اولین کاربردهای لوله پلی اتیلن گازی می توان به انتقال گازهای طبیعی مخصوصا صنایع پتروشیمی نام برد. قدمت استفاده از این لوله بسیار زیاد است که میتواند دلیلی بر کیفیت و اهمیت این لوله باشد. در کشورهای غربی حدود 90% لوله‌ها برای توزیع و انتقال گاز در صنعت از لوله‌های پلاستیکی استفاده می شود که اکثر آنها از از پلی اتیلن هستند. از مهم ترین مزایای این مدل می توان به نصب آسان، مقاومت بالا در برابر آتش، خوردگی و زنگ زدگی نام برد. حداکثر مقاومت این مدل از لوله ها 25 بار می باشد و حتما در تولید آنها می باست از مواد اولیه خودرنگ استفاده نمود.

لوله پلی اتیلن کابلی

لوله پلی اتیلن کابلی یا رولی یکی از بهترین گزینه‌ها برای عایق کردن و پوشش کابل های برق ، فیبر های نوری و … محسوب میشود. از این لوله ها میتوان برای حفاظت کابل ها در برابر بارندگی، ضربه، رعد و برق و برق گرفتگی استفاده کرد. حتی در مواردی باغداران و کشاورزان از این لوله‌ها برای آبیاری قطره ای و انتقال آب استفاده می کنند. به علاوه در بعضی موارد از مدل کابلی برای سیم کشی در مناطق شهری و بین شهری استفاده می شود.

لوله پلی اتیلن آبرسانی

لوله‌های پلی اتیلن آبرسانی همانطور که از نامشان پیداست برای انتقال آب شرب استفاده می شود. این لوله‌ها دارای قدمت زیادی هستند. این نوع از لوله ها تک جداره هستند و می توان از آنها در فشارهای بین 2.5 تا 25 استفاده کرد. از مزیتهای این محصول می توان موارد زیر را نام برد.

ضخامت لوله های پلی اتیلن و همچنین قطر لوله های پلی اتیلن باعث میشود که کاربردهای متفاوتی داشته باشند.

کاربردهای لوله پلی‌اتیلن ۱۰ اینچ

کاربردهای لوله پلی‌اتیلن ۱۰ اینچ

کاربرد لوله پلی اتیلن ۱۰ اینچ

امروزه استفاده از لوله های پلی اتیلن موج دار در بسیاری از صنایع رواج یافته است و شما می توانید تنوع بسیار بالایی از این محصولات را در ویترین بسیاری از فروشگاه ها مورد مشاهده قرار دهید. یکی از پرکاربردترین انواع این لوله ها را لوله های پلی اتیلن ۱۰ اینچ شامل می شود که کاربرد و کارایی بسیار گسترده ای را دارند. از مهمترین کاربرد این مدل از لوله های پلی اتیلن می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

استفاده در شبکه آبرسانی استفاده در شبکه فاضلاب شهر و روستایی

استفاده در سیستم گاز رسانی مناسب برای سیستم های زهکشی کشاورزی

مناسب برای استفاده در سیستم های حمل مواد شیمیایی استفاده در شبکه آبیاری قطره ای و بارانی

مناسب برای پوشش دادن کابل های برق و مخابراتی

خواص لوله پلی اتیلن ۱۰ اینچ

یکی از مهمترین آیتم هایی که سبب شده است تا لوله پلی اتیلن ۱۰ اینچ در میان استفاده کنندگان از اهمیت بسیار بالایی برخوردار باشد، خواص و ویژگی های بسیار بی نظیر این لوله ها می باشد. از مهمترین و اصلی ترین خواص لوله های پلی اتیلن ۱۰ اینچ می توان به مواردی از جمله زیر اشاره کرد:

عدم ترک برداشتن و شکستگی

مقاوم بودن در برابر ارتعاشات زمین

اتصال و راحتی نصب لوله های پلی اتیلن

طولانی بودن عمر لوله های پلی اتیلن

استحکام و دوام بالا

مقاوم بودن در برابر فشار خاک

داشتن قیمت بسیار مناسب

قیمت لوله پلی اتیلن ۱۰ اینچ

یکی از مهمترین و اصلی ترین دغدغه های بسیاری از خریداران این لوله، قیمت این محصولات می باشد که شما می توانید به راحتی از همین وب سایت اینترنتی پیش روی خود، در خصوص قیمت های تمام شده اش اطلاعات مورد نیاز خود را جویا شوید. همچنین در نظر داشته باشید که شما می توانید ارزانترین و باکیفیت ترین لوله های پلی اتیلن را از همین وب سایت پیش روی خود تهیه و خریداری کنید. به همین دلیل این فرصت بسیار مناسب و استثنایی را از دست ندهید و خرید خود را انجام دهید.

برای فاضلاب شهری از کدام لوله ها استفاده میشود؟

مهمترین مشخصات لوله‌های پلی اتیلن فاضلابی

ضریب زبری پایین

عدم گرفتگی لوله در اثر رسوبات

مقاوم در مقابل حلال‌ها و گازهای شیمیایی

وزن کم در مقایسه با لوله‌های بتنی مشابه

عدم نیاز به ماشین آلات سنگین در موقع اجرا

صرفه جویی در هزینه‌های اجرائی

عمر بسیار طولانی

بهره‌برداری تولید با تکنولوژی جدید

و به روز با کیفیت بالا

که تمام ای ویژگی ها خلاصه میشود در لوله های پلی اتیلن فاضلابی

سفارش خرید لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

سفارش خرید لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار از آن جا که پلی اتیلن نوعی ماده تولید شده از نفت و فرآورده های آن است بنابراین یکی از مواد در دسترس برای تولید مواد مختلف از جمله لوله های پلی اتیلنی و تجهیزات مرتبط می باشد. این امر سبب شده است تا ایران به دلیل برخورداری از منابع غنی نفتی از تولید کنندگان برتر آن در سطح جهان به شمار آمده و در حال حاضر بتوان شاهد تولیدات گسترده در این زمینه بود.

فروش لوله پلی اتیلن ایرانی پس از اتمام مراحل تولید به صورت عمده انجام می گیرد. فروش عمده با حمل لوله های پلی اتیلنی در ابعاد مختلف صورت گرفته و پس از حمل و بارگیری به شهر ها و مناطق مختلف با توجه به نوع کاربری ارسال می شود. بنابراین شبکه های آبرسانی شهری و روستایی و همچنین فاضلاب های این بخش از جمله مهمترین سفارش دهندگان خرید این کالا به صورت عمده هستند که آن را به عمده فروش ارائه می نمایند. قیمت هزینه های نهایی تولید در این شیوه کاهش یافته و قیمت عمده فروشی آن نیز ارزان تر تمام خواهد شد.

توزیع لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

در خرید این محصول و اتصالات پلی اتیلن , مواد اولیه مصرفی , تجهیزات کارخانه تولید کننده , اعتبار و شهرت کارخانه باید مورد توجه قرار گیرد. مساله کمبود منابع طبیعی آب یکی از جدی ترین مشکلات قرن حاضر می باشد. مصرف اب به طریقه سنتی و بدون استفاده از تکنولوژی جدید باعث در رفتن این ماده گران بها می گردد. لوله پلی اتیلن یک از راه حل های علم یبرای انتقال این ماده حیاتی است.زمزم پایپ با بهره گیری از تجربه کافی در صنعت لوله سازی کشور تولید قیمت لوله پلی اتلین تا سایز ۲۵۰ میلی متر را با ظرفیت بالغ بر ۵۰۰۰ تن آغاز نموده است. لوله پلی اتیلن در حقیقت از گروه لوله هایی هستند که از جنس ترکیب شیمیایی پلی اتیلن ساخته می شوند. این لوله ها دارای کاربردهای متفاوتی می باشند و در صنایع متفاوت می توان از آنها استفاده کرد. دلیل اینکه استقبال از لوله پلی اتیلن نسبت به دیگر جنس های موجود در بازار بیشتر است، به کیفیت لوله های پلی اتیلن و خواص و ویژگی های لوله های پلی اتیلنی باز می گردد.

فروشگاه لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار

فروشگاه لوله پلی اتیلن 4 اینچ 10 بار لوله پلی اتیلن ۴ اینچ ۱۰ بار یکی از پرفروش‌ ترین انواع لوله های پلی اتیلن می باشد که در صنایع آب و فاضلاب و شبکه های آبرسانی کشاورزی بسیار کاربرد دارد.

در خصوص قیمت لوله پلی اتیلن باید بدانید به طور کلی این لوله ها از قیمت کمتری نسبت به دیگر انواع لوله های بازار برخوردار بوده که شاید همین امر یکی از مهمترین دلایل رونق خرید و فروش محصول می باشد. طبیعتاً وجود انواع مختلف این لوله ها در بازار همچون لوله پلی اتیلن ۴ اینچ موجب شده است که این نوع محصول نیز قیمت‌ های مختلفی داشته باشد. از طرفی باید توجه داشته باشید که وزن و طول کلاف لوله ها نیز در قیمت آن تاثیر بسزایی دارد. اما به طور کلی از آنجایی که قیمت این محصول کاملاً مناسب است استفاده از آن موجب کاهش هزینه‌ ها یک پروژه می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما