فروش انواع نوار تیپ پلاکدار با بهترین کیفیت

کشور ما از جمله کشورهایی است که با مشکلات زیادی در رابطه با خشکسالی مواجه است و از طرفی سالهاست که بحث مصرف بهینه آب در فعالیت های زراعی مطرح شده است. یکی از راهکارهای مناسب برای مصرف بهتر از منابع آب استفاده از نوار تیپ آبیاری می باشد که به صورت قطره چکانی و با کمترین هدررفت آب انجام می شود. قیمت فروش انواع نوار تیپ پلاکدار با توجه به کیفیت، برند،سایز، ضخامت، نحوه عرضه و تقاضا و … متفاوت می باشد.

فروش انواع نوار تیپ پلاکدار با بهترین کیفیت

مدرن ترین کارخانه تولیدی نوار تیپ پلاکدار در شرق کشور

مدرن ترین کارخانه تولیدی نوار تیپ پلاکدار در شرق کشور

تولید کننده نوار تیپ در شهرهای مختلف کشور از جمله مشهد، سمنان، تهران و … انواع این کالا را در سایزهای متنوع تولید می کند. نوار تیپ یکی از تجهیزات مورد نیاز و ضروری کشاورزی است که در بخش آبیاری محصولات مختلف استفاده می شود. این نوار سرعت آبیاری محصولات کشاورزی را چند برابر می کند و موجب رشد بهتر گیاهان می شود. برای صرفه جویی در مصرف آب کمک زیادی می کند و بیشتر در آبیاری قطره ای مورد استفاده قرار می گیرد. از مهمترین ویژگی نوار تیپ عبارت است از:

  • اتصالات ساده و ارزان قیمت
  • قابل استفاده در زمین های نامسطح
  • حمل و نقل آسان
  • مقاوم در مقابل سموم کشاورزی
  • نصب ساده و سریع

عرضه کننده نوار تیپ پلاکدار مرغوب و صادراتی

عرضه کننده نوار تیپ پلاکدار مرغوب و صادراتی

نوار تیپ برای گیاهان و سبزیجاتی که به صورت ردیفی کاشته می شوند، استفاده زیادی دارد و دارای دو نوع پلاک دار و درز دار می باشد که هر کدام دارای ویژگی های خاصی هستند. نوار تیپ پلاکدار قطره چکانی است. این وسیله از نظر ضخامت و فاصله بین قطره چکان ها به صورت متنوع تولید می شود. 

این وسیله یک لوله پلیمری است که در فواصل مشخص دارای محلی برای خروج قطره ای آب می باشد. استفاده از این محصول در آبیاری قطره ای مزیت های زیادی دارد که می توان به مواردی از جمله کاهش مصرف سموم، صرفه جویی در مصرف آب، افزایش بازدهی محصول، نصب سریع و آسان اشاره نمود.

سریع ترین و راحت ترین راه برای خرید نوار تیپ چیست؟

سریع ترین و راحت ترین راه برای خرید نوار تیپ چیست؟کارخانه های تولید کننده متعددی در کشور انواع نوار تیپ را با استفاده از بهترین متریال و طبق استانداردهای لازم تولید می کنند که علاوه بر تأمین تیاز بازار داخلی به کشورهای دیگر نیز صادر می کنند. صادرات نوار تیپ پلاکدار توسط شرکت های بازرگانی با ضمانت کیفیت و گواهی استاندارد به کشورهایی مانند: عراق، افغانستان، ترکیه، حوزه خلیج فارس و …  انجام می شود. نرخ مصوب نوار تیپ با توجه به نوسانات اقتصادی موجود و میزان تورم و … متغییر می باشد.

اصول اولیه در نگهداری نوار تیپ پلاکدار

اصول اولیه در نگهداری نوار تیپ پلاکدار امروزه دیگر کشاورزان از روش های سنتی برای آبیاری محصولات باغی و زراعی خود استفاده نمی کنند چرا که با استفاده از روش های قدیمی متحمل هزینه های هنگفتی می شدند  و با تولید انواع نوار تیپ از این محصول برای آبیاری مزارع کشاورزی خود بهره می برند و آبیاری قطره ای را برای مزارع و باغ های خود راه اندازی کرده اند تا از این طریق بتوانند در صرفه جویی مقدار آب مصرفی و هزینه های خود اقدام مثبت انجام داده باشند.

تولید انواع این محصول به منظور آبیاری قطره ای در باغ ها و مزارع انجام می گیرد. آبرسانی به گیاهان و محصولات کشاورزی به صورت استاندارد و به اندازه انجام می شود. به این ترتیب احتمال انباشت آب و به دنبال آن رشد قارچ ها و سایر عوامل آلوده کننده کاهش می یابد.

سفارش نوار تیپ پلاکدار زیر قیمت در بازار بین المللی

سفارش نوار تیپ پلاکدار زیر قیمت در بازار بین المللیآبیاری قطره ای یک نوع سیستم آبیاری می باشد که در میزان مصرف آب صرفه جویی می کند و یکی از لوازمی که کاربرد زیادی دارد، نوارهای مخصوصی به نام نوار تیپ می باشد که در زمین های بزرگ استفاده می گردد. از فواید استفاده از آن می توان به قابلیت تنظیم این محصول در عمق های متفاوت خاک اشاره کر. نوارهای تیپ را می توان در عمق کم و برای آبیاری سطحی به کار گرفت. این شیوه بیشتر برای گیاهان یک تا دو ساله که ریشه بسیار کمی در عمق خاک دارند، مناسب می باشد.

کاربردهای نوار تیپ آبیاری قطره ای چیست؟

  • آبیاری گیاهان صنعتی مانند: آفتابگردان، چغندر و …
  • آبیاری غلات از جمله گندم و جو
  • استفاده در محصولات گلخانه ای
  • آبیاری سبزیجات و صیفی جاتی از قبیل: هندوانه، کاهو، گوجه، خیار، فلفل دلمه ای و …

شرایط همکاری با تولید کنندگان نوار تیپ پلاکدار چیست؟

شرایط همکاری با تولید کنندگان نوار تیپ پلاکدار چیست؟در حال حاضر انواع نوار تیپ در داخل کشور تولید می شود و تولید کنندگان داخلی با بهره گیری از دانش روز و به کارگیری کارشناسان متخصص در این زمینه نسبت به تولید بهترین نوع این محصول اقدام می کنند. عواملی زیادی بر قیمت روز نوار تیپ پلاکدار تأثیرگذار می باشند که علاوه بر طول و ضخامت، کارکرد و مدت زمان مورد نظر برای استفاده از این محصول نیز بر قیمت مؤثر بوده همچنین برند، کیفیت، مواد اولیه به کار رفته در آن، نوع عرضه و تقاضا، طول و … نیز بر میزان قیمت تأثیر دارند.

مرکز فروش نوار تیپ به صورت عمده همین شرکت می باشد که انواع آن را با برند معتبر و ضمانت خرید نوار تیپ باکیفیت به مشتریان و خریداران ارائه می کند که در خرید و فروش هایی که به شکل کلی صورت می گیرد، خریدار و فروشنده سود خوبی می برند و مشتری استقبال بهتری می نماید. از مزایای خرید غیر حضوری می توان به برند معتبر، هزینه مناسب، امکان مشاوره رایگان قبل از خرید، کمک به کاهش آلودگی هوا و … اشاره نمود.

طراحی نوار تیپ پلاکدار با حد اقل هزینه

طراحی نوار تیپ پلاکدار با حد اقل هزینهنوار تیپ یکی از جدیدترین لوازم مورد استفاده در صنعت کشاورزی است که قابلیت استفاده در زمین های بزرگ را دارد و حمل و نقل آن بسیار آسان است. نوار آبیاری پلاکدار در مقایسه با نوار تیپ درزدار معمولا از یکنواختی بیشتری در آبیاری برخوردار می باشد و باعث نگه داشتن رطوبت خاک در آبیاری می شود که در فاصله پلاک های متفاوتی تولید می گردد.

درنوار تیپ آبیاری بارانی، توزیع آب با فشار در لوله باعث پاشیدن آب در هوا به شکل قطرات ریز می شود و مانند باران روی زمین می ریزد که این نوع آبیاری مناسب زمین های ناهموار می باشد.

لازم به ذکر است با توجه به خشکسالی های اخیر و بی آبی در کشور مصرف انواع نوار تیپ در بین کشاورزان رو به افزایش است که علاوه بر صرفه جویی در آب مزیت های زیادی از جمله کاهش رشد علف های هرز، جلوگیری از فرسایش خاک، استفاده کمتر از سموم و آفت کش ها، نصب بسیار آسان و هزینه مناسب و … به همراه دارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما