عرضه نوار تیپ ابیاری قطره ای با پایین ترین قیمت

نوارهای تیپ آبیاری امروزه یکی از تجهیزات مدرن آبیاری بحساب می رود که تحول بزرگی را در صنعت کشاورزی به وجود آورده است. لذا یکی از دغدغه های اصلی مشتریان عزیز خرید نوار تیپ آبیاری با کیفیت می باشد. بر این اساس این مجموعه در تلاش است تا با استفاده از دانش روز دنیا تحت نظارت افراد متخصص در محیطی کاملا مجهز اقدام به تولید انواع نوار تیپ درجه یک آبیاری جهت رفع نیاز شما عزیزان بپردازد. لذا جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت نوار تیپ ابیاری قطره ای با قسمت مشاوره شرکت تماس حاصل فرمایید.

عرضه نوار تیپ ابیاری قطره ای با پایین ترین قیمت

مشخصات بهترین نوع نوار تیپ پلاک دار

مشخصات بهترین نوع نوار تیپ پلاک دار

با توجه به اینکه کشور عزیزمان ایران از نظر اقلیم جزو مناطق خشک و نیمه خشک در جهان محسوب می رود و همچنین امروزه به دلیل کمبود منابع آب زیرزمینی در کشورمان استفاده از الگوی صحیح مصرف آب امری بسیار ضروری می باشد.

لذا استفاده از تجهیزات مدرنی همچون نوارهای تیپ آبیاری می تواند راهکار بسیار مناسبی جهت حفظ این ماده گرانبها و افزایش کمیت و کیفیت محصولات تولید شده در صنعت کشاورزی به حساب آید.

بطور کلی نوارهای تیپ آبیاری امروزه یکی از تجهیزات مدرن آبیاری بحساب می رود که تحول بزرگی را در صنعت کشاورزی به وجود آورده است. از جمله ویژگی های مثبت استفاده از انواع نوارهای تیپ عبارت است از:

 • صرفه جویی مصرف آب
 • ارتقای کمی و کیفی محصولات تولید شده
 • افزایش و بهبود راندمان آبیاری

از سوی دیگر نوارهای تیپ از انواع مختلفی برخوردار است که یکی از بهترین نوع های نوار تیپ، نوار های تیپ پلاک دار می باشد که از ویژگی‌های مثبت فراوانی نسبت به سایر نوار های تیپ برخوردار می باشد. این ویژگی ها عبارت است از:

 1. یکنواختی بیشتر در آبیاری این نوار های آبیاری در مقایسه با مدل‌ بغل دوخت
 2. آبدهی یکنواخت در سطح محیط زراعی
 3. حفظ رطوبت خاک
 4. حفظ آب مورد دسترس گیاهان
 5. جلوگیری از ایجاد خفگی در گیاهان
 6. بهبود سرعت رشد گیاهان
 7. کاهش زمان رویش
 8. کاهش تنش های وارده بر روی گیاهان
 9. افزایش راندمان تولید

از مزایای بی شمار استفاده از نوار های تیپ پلاک دار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. نصب سریع در کوتاه ترین زمان ممکن
 2. حمل و نقل بسیار آسان
 3. امکان کارگزاری آسان به صورت دستی و ماشینی
 4. حفظ راندمان حتی در فشارهای کم آب
 5. مقاومت بسیار بالا در برابر خوردگی اشعه فرابنفش
 6. برخورداری از دوام و طول عمر بسیار بالا
 7. امکان استفاده از سموم و کودهای شیمیایی
 8. جلوگیری از آلودگی زمین از رشد و گسترش علف های هرز
 9. برخورداری از جنس مرغوب
 10. جلوگیری از رسوب و بستن جلبک در مسیر آب

به طور کلی با توجه به موارد گفته شده استفاده از انوار نوار تیپ آبیاری به ویژه نوارهای تیپ پلاک دار در کشور عزیزمان ایران با توجه به برخورداری از اقلیم خشک و نیمه خشک و همچنین به دلیل کمبود آب می تواند راهکار مناسبی در جهت حفظ این ماده گرانبها و افزایش راندمان تولید باشد.

بهترین نوار تیپ در کدام شهر تولید می شود

بهترین نوار تیپ در کدام شهر تولید می شود

به طور کلی نوارهای تب در بسیاری از شهرهای کشور ایران تولید می شود. که در این میان یکی از شهرهایی که با استفاده از تجهیزات بسیار مدرن در این زمینه فعالیت دارد شهر مجموعه زمزم پایپ می باشد که فعالیت خود را از شهر مشهد آغاز نموده است.

این مجموعه تولیدی با هدف ایجاد بازاری به روز و امن جهت تولید و ارائه کالای با کیفیت فعالیت خود را در زمینه انواع لوله های پلی اتیلن آغاز نموده است.

در ابتدای احداث پروژه توسط این مجموعه ابتدا این مجموعه به عنوان یکی از مهمترین تولید کنندگان انواع لوله های پلی اتیلن و نوارهای آبیاری به منظور انجام پروژه های آبرسانی و سیستم های آبیاری قطره ای و بارانی پا به عرصه فعالیت گذاشت.

این در صورتی است که این مجموعه با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متشکل از افراد متخصص و با انگیزه ی بسیار بالا در صنعت پلی اتیلن و پلیمر ایران فعالیت خویش را روز بروز در این زمینه گسترش داده است.

نحوه صادرات لوله نوار تیپ

نحوه صادرات لوله نوار تیپ

در این مجموعه با استفاده از تکنولوژی روز و همچنین به کارگیری مواد مربوطه در محیطی کاملاً استاندارد همراه با اخذ مجوزهای مربوطه در تلاش است تا با استفاده از مواد مرغوب و همچنین تنوع در طراحی طیف وسیعی از سلیقه های شما عزیزان را پوشش دهند.

به طور کلی نحوه تولید و صادرات لوله های نوار تیپ در این مجموعه عبارت است از:

 1. اخذ مجوزهای کیفی محصول
 2. استفاده از مرغوب ترین مواد جهت تولید انواع لوله های پلی اتیلن
 3. به کارگیری آزمایش‌های بسیار به روز مجهز جهت آزمایش های کیفی محصول
 4. به کارگیری افراد متخصص و با تجربه جهت نظارت بر روی پروسه تولید
 5. استفاده از تجهیزات به روز و مدرن جهت تولید انواع لوله های پلی اتیلن
 6. به کارگیری دانش روز و طراحی های متفاوت جهت پوشش تمامی سلیقه شما عزیزان
 7. بسته‌بندی مناسب محصول جهت حمل و نقل
 8. مجوزهای مربوطه صادرات محصول
 9. استفاده از وسیله های مجهز از جهت حمل و نقل و صادرات محصول

به طور کلی با توجه به تمامی مسائل گفته شده این مجموعه به دلیل رعایت تمامی استانداردهای تولید تحت دانش روز و اخذ مجوزهای کیفیت یکی از بهترین مجموعه ها جهت خرید مطمئن و به صرفه برای شما عزیزان می باشد.

خرید نوار تیپ پلاک دار ابیاری قطره ای ارزان قیمت

خرید نوار تیپ پلاک دار ابیاری قطره ای ارزان قیمت

این مجموعه در تلاش است تا با استفاده از دانش روز دنیا تحت نظارت پرسنل متخصص و با استفاده از مواد باکیفیت اقدام به تولید انواع نوار تیپ آبیاری جهت رفع نیاز شما مشتریان عزیز اقدام نماید.

از جمله اهداف اصلی این مجموعه ارتقا سطح کیفیت کالای تولید شده جهت رفع نیاز بازار داخل کشور و همچنین فعالیت در عرصه صادرات به بازار خارجی می باشد.

بر همین اساس تمامی تلاش های کارکنان این مجموعه در جهت ارائه کالای مرغوب برای کسب رضایت شما مشتریان عزیز و تجربه یک خرید عالی در ذهن شما عزیزان می باشد.

همچنین این مجموعه در تلاش است تا با استفاده از مواد مرغوب و به کارگیری طراحی های مختلف اقدام به تولید انواع نوار تک جهت پوشش تک وسیعی از نیازها و سلایق شما مشتریان عزیز اقدام نماید. لذا از جمله محصولات تولید شده در این مجموعه عبارت است از:

 • لوله پلی اتیلن
 • لوله کاروگیت
 • نوار تیپ قطره ای

همچنین انواع نوار تیپ کشاورزی با ویژگی های:

 • پلاک دار ایرانی
 • 50 سانت
 • قطره ای
 • بغل دوخت

همچنین این مجموعه با ایجاد یک فضای اینترنتی در تلاش است تا علاوه بر اطلاع رسانی از محصولات تولید شده در مجموعه به ایجاد محیطی امن جهت خریدی آسان برای مشتریان عزیز اقدام نماید.

پشتیبانان این مجموعه به صورت همه روزه در تلاش برای پاسخگویی به شما عزیزان در حال فعالیت می باشند. لذا جهت اطلاع از قیمت کالای مورد نظر و ثبت سفارش با مشاورین شرکت تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما