خرید نوار تیپ کشاورزی به قیمت تولید

تمام مشتریان به دنبال خرید نوار تیپ کشاورزی به قیمت تولید هستند، چون می توانند در هزینه های خود صرفه جویی کنند و بدون واسطه محصول را تهیه نمایند. نوار تیپ tape، یک لوله پلیمری باریک با ضخامت کم می باشد، که برای آبیاری قطره ای استفاده می شود و به دو صورت پلاک دار و درزدار تولید می گردد. نوار تیپ دارای ضخامت بین 200 و 175 میکرون با فاصله آبدهی 20 سانتی متر از پر مصرف ترین نوارهای تیپ می باشد.

خرید نوار تیپ کشاورزی به قیمت تولید

معرفی انواع نوار تیپ پلاک دار

معرفی انواع نوار تیپ پلاک دار

نوارهای تیپ آبیاری پلاک دار، در انواع مختلف قطره چکان از نظر میزان آبدهی و فواصل متنوع و در ضخامت های مختلف دیواره تولید می شوند. از مزیت های این نوع نوار آبیاری نسبت به دیگر نوارهای آبیاری می توان به امکان افزایش طول نوار آبیاری در ردیف های کشت، ضریب تغییرات پایین و یکنواختی آبدهی در طول مسیر اشاره کرد.

نوار تیپ پلاک دار همان طور که از نامش مشخص است در فواصل مشخص 30 سانتی متر، 20 سانتی متر و 10 سانتی متر دارای قطره چکان یا پلاک می باشد. این نوع نوار از مواد پلی اتیلنی مرغوب تولید شده است و ضخامت پلاک های آن بین 150 تا 200 میکرون می باشد و مقدار آبدهی پلاک ها 1.6، 1.2 و 2 لیتر بر ساعت بوده است. فشار کارکرد آن 0.8 تا 1 بار می باشد.

نوار آبیاری پلاک دار نسبت به نوار تیپ آبیاری درزدار، یکنواختی بالاتری دارد و در ردیف های کشت گیاهان امکان افزایش طول این نوع نوار وجود دارد. این نوع نوار تیپ امتیاز بزرگی نسبت به نوار تیپ درز دار دارد و این امتیاز این است که در زمین های کشاورزی شیب دار به راحتی قابلیت استفاده می باشد در صورتی که نوار تیپ درز دار در زمین های کشاورزی باعث می شود دوخت نوار باز شود و در آبیاری مشکلاتی به وجود بیاید.

امکان نصب پلاک های pc بر روی نوار آبیاری قطره ای پلاک دار وجود دارد، که این باعث شده خاصیت تنظیم کنندگی آب دهی و خاصیت شویندگی هم به سیستم اضافه شود. این نوع نوار آبیاری آب را در سطح مزرعه یکنواخت پخش می کند، که این باعث شده رطوبت خاک حفظ شود و در بهترین شرایط رطوبتی باعث می گردد رشد سریع گیاه فراهم شود و از خفگی گیاه جلوگیری می کند.

نوار تیپ پلاک دار با پایین آوردن تنش های آبیاری یا کم آبی و کاهش زمان رویش گیاه باعث افزایش بازدهی زراعت می شود‌ و برای آبیارهای ردیفی گیاهانی مانند صیفی جاتی مانند هندوانه، سیب زمینی، ذرت، گوجه فرنگی و…. استفاده می شود.

راهنمای خرید بهترین نوار تیپ آبیاری کشاورزی

راهنمای خرید بهترین نوار تیپ آبیاری کشاورزی

برای خرید بهترین نوار تیپ آبیاری کشاورزی، باید به نکات زیر توجه کنید:

 • قطر: نوار تیپ در دو قطر 16 و 20 میلی متر وجود دارد و شما با توجه به نیاز خود باید قطر نوار آبیاری را انتخاب کنید‌. به عنوان نمونه برای مزرعه کوچک و باغ، نوار تیپ 16 میلی متری بهترین گزینه می باشد و برای کارهای بزرگ کشاورزی باید نوار تیپ 20 میلی متری را انتخاب کنید.
 • ضخامت دیواره نوار تیپ: نوار آبیاری تیپ در ضخامت های بین 150 تا 250 میکرون وجود دارد و هر چه ضخامت آن افزایش پیدا کند، مقاومت نوار تیپ هم در برابر ترکیدگی و فشار هم افزایش پیدا خواهد کرد. نوار تیپ 150 میکرون برای باغ های خانگی مناسب می باشد.
 • فاصله قطره چکان ها: با توجه به نیاز خود باید فاصله قطره چکان های روی نوار تیپ را انتخاب کنید‌. به عنوان نمونه، فاصله 30 سانتی متر برای باغ های خانگی بهترین گزینه می باشد‌.
 • فیلتراسیون: هنگام خرید نوار تیپ باید به میزان دبی قطره چکان ها توجه کنید و در نظر بگیرید که میزان خروج آب با دبی کمتر کاهش پیدا می کند. بنابرین قطره چکانی که دبی کمتری دارد در معرض گرفتگی قرار می گیرد. اگر آب آلودگی زیادی دارد، برای افزایش طول عمر نوار تیپ باید از فیلتراسیون استفاده کنید.
 • میزان جریان: در هنگام خرید نوار تیپ توجه نمایید که بلندتر شدن طول هر ردیف نوار تیپ، برای قطره چکان به سرعت کمتری نیاز می باشد.

میزان صادرات لوله نوار تیپ به خارج

میزان صادرات لوله نوار تیپ به خارج میزان صادرات لوله نوار تیپ به خارج، در چند سال گذشته رونق خوبی گرفته است و انواع نوار تیپ پلاک دار و درز دار با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به کشور های آسیابی و حتی اروپایی صادر می شوند. برای صادرات نوار تیپ از دو روش مستقیم و غیر مستقیم استفاده می کنند در روش مستقیم، تاجر یا صادر کننده بدون واسطه و به صورت مستقیم محصول را روانه بازارهای خارجی می کند، که از مزیت های این نوع روش می توان به کنترل بیشتر، امکان گسترش کار، برند سازی، کسب سود بیشتر، یادگیری صفر تا صد صادرات و ایجاد لینک ها و ارتباطات تجاری اشاره کرد.

در روش غیر مستقیم، صادر کننده به کمک شرکت های تجاری و واسطه گرها محصول را صادر می کند و باید مقداری از سود حاصل از صادرات را به واسطه گر بدهد، که از مزیت های این نوع روش صادرات می توان به هزینه پایین تر، استفاده از تجریبات دیگران، جلوگیری از سعی خطا و عدم نیاز به مجوزهای قانونی اشاره کرد.

فروش نوار تیپ کشاورزی مستقیم از تولید کننده

فروش نوار تیپ کشاورزی مستقیم از تولید کننده فروش نوار تیپ کشاورزی مستقیم از تولید کننده، باعث رونق گرفتن اقتصاد شده است، چون مشتریان می توانند بدون واسطه و با قیمت کمتری محصول را تهیه کنند و قیمت نهایی کالا برای خریدار کاهش پیدا می کند. فروش نوار تیپ به دلیل مزیت های فراوانی که این نوع محصول دارد، افزایش یافته است، که از مزیت های نوار تیپ می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

 • به دلیل این که وزن سبکی دارد به راحتی حمل و نقل رول ها امکان پذیر می باشد.
 • نصب آسانی دارد و به راحتی در اکثر زمین ها با هر بلندی و پستی استفاده می شود و بدون نیاز به تسطیح زمین قابل استفاده می باشد.
 • اتصالات آن به آسانی انجام می شود.
 • جنس پلیمری نوار تیپ باعث شده رسوبات معدنی و جلبک ها به آن نچسبند‌.
 • در برابر اسپرهای کشاورزی، مواد دفع آفات، سموم، کودهای شیمیایی و UV مقاومت بالایی دارد.
 • باعث صرفه جویی در مصرف آب می شود.
 • بازدهی محصول را افزایش می دهد و توسط تراکتور امکان پهن کردن مکانیزه آن وجود دارد.
 • از رشد و توسعه علف های هرز در زمین های کشاورزی جلوگیری می کند و به فشار آب پایینی برای استفاده از نوار تیپ لازم می باشد و همین ها باعث شده اند، بازار خرید نوار تیپ صادراتی یزد همیشه از رونق خوبی برخوردار باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما