خرید لوله پلی اتیلن دوجداره درجه یک

خرید لوله پلی اتیلن دوجداره درجه یک مستقیم از تولید کننده در قیمت نهایی تاثیر خوبی دارد و با قیمت مناسب تری می توان این محصول پرکاربرد در شبکه های صنعتی و خانگی را خریداری نمود.

لوله از جنس پلی اتیلن دو جداره

لوله پلی اتیلن دوجداره کاروگیت به لوله هایی گفته میشوند که شامل دوجداره بیرونی با ظاهر موجدار یا حلقه حلقه و لایه داخلی صاف و صیقلی میباشند که برای سیالات اسیدی و شبکه های جمع آوری فاضلاب، شبکه های آبرسانی و پساب های صنعتی بکار برده میشوند.

یکی از جنس های لوله پلی اتیلن که برای لوله های پلی اتیلن آبرسانی و لوله های پلی اتیلن مشبک استفاده می شود لوله کاروگیت است که تحمل فشارهای داخلی خیلی زیاد را ندارد و بیشتر برای شبکه های ثقلی طراحی شده است و به عنوان کانال از آنها استفاده می گردد. این گونه لوله ها داری یک سطح بیرونی می باشند که به صورت حلقه حلقه است و اگر دقت کرده باشید برای سیم کشی برق ساختمان ها و مراکز عمومی و تجاری از این نوع لوله های استفاده های زیادی می گردد. اما بر خلاف سطح نرم داری درجه سختی زیاد می باسد که تحمل فشار زیاد را دارد.

خرید لوله پلی اتیلن دوجداره درجه یک

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن در سیستم های آبیاری

مزایای استفاده از لوله پلی اتیلن در سیستم های آبیاری

یکی از انواع مختلف لوله با کیفیت پلی اتیلن که در سیستم های آبیاری کشاورزی استفاده‌ می شود لوله پلی اتیلن تک جداره می باشد که این لوله ها به صورت استانداردهای en12202 ، isiri1331 , dni8073 در شبکه های آبرسانی و همچنین شبکه های آبیاری برای کشاورزی ساخته می شود. لوله های پلی اتیلن که برای آبیاری استفاده می گردد از بهترین مواد اولیه ای ساخته شده که سایزبندی های خاص خود را دارد و هر کدام از این سایزها مناسب برای آبیاری با سیستم های خاص خود می باشد. مواد اولیه که در ساخت لوله های پلی اتیلن مصرف می شود یکی از مزیت های منحصر به فرد این لوله ها می‌باشد که برای مواردی که نیاز است از با فشار برای آبیاری استفاده گردد منجر به شکستن لوله ها نمی شود. اما در شرکت تولیدی انواع مختلف لوله ها تولید می شود یک نمونه دیگر از این لوله ها لوله های پلی اتیلن مخصوص آبیاری قطره ای می باشد که مواد اولیه ساخته شده در آن دارای درجه سختی کمتری نسبت به لوله های پلی اتیلن تک جداره می باشد در ساخت این نوع از لوله ها نیز استانداردهای ملی و ایزو لازم برخوردار هستند. ما یک نمونه از لوله های پلی اتیلن داریم که برای سبک آبیاری قطره ای مناسب است و دارای ضخامت کمتر و جنس مواد اولیه نرم تر می باشد.

اطلاعاتی از انواع لوله های پلی اتیلن

اگر بخواهیم یک دسته بندی کلی برای لوله های پلی اتیلن نام ببریم باید آن را به لوله های پلی اتیلن تک جداره و لوله های دوجداره و همچنین نوارهای تیپ دسته بندی نمود که هر کدام برای آبیاری مخصوص استفاده می گردد و دارای مزایا و معایب مخصوص به خود می باشد. لوله های پلی اتیلن که برای آبیاری قطره ای استفاده می شود از مواد نرم تری ساخته شده است به این علت که باید انعطاف لازم را دارا باشد اما برای موادی که نیاز به فشار زیادی دارد مثل برای گازکشی باید از لوله های پلی اتیلن که مواد اولیه آن از درجه سختی زیاد تهیه شده و قابلیت تحمل فشار زیاد را دارد استفاده نمود برای این کار لوله های پلی اتیلن دوجداره مناسب ترین گزینه است. بعد از انتخاب انواع لوله از جنس پلی اتیلن اتصال لوله های پلی اتیلن نیز مهم می باشد. چند نمونه از اتصالات لوله ها را اگر بخواهیم نام ببریم بدین صورت است اتصالات رزوه ای، جوشی، تزریقی، دست ساز، الکتروفیوژن است که برای همکاری با پروژه های ساختمانی و آبیاری می توان از این نمونه از اتصالات مناسب با جنس و کیفیت لوله استفاده نمود.

انتقال کود و سموم کشاورزی با استفاده از لوله ها

انتقال کود و سموم کشاورزی با استفاده از لوله ها

لوله های پلی اتیلن نه تنها در بخش آبیاری زمینی و قطره ای برای کشاورزی مناسب می باشد بلکه برای زمین های کشاورزی که شامل چندین هکتار است و نمی شود برای انتقال کود و سموم شیمیایی مورد نیاز گیاه از روش دستی استفاده نمود این مواد اولیه مغذی را از طریق لوله ها در اختیار محصولات کشاورزی قرار می دهند. لوله های پلی اتیلن تاشو و لوله های پلی اتیلن شفاف دو نمونه از لوله های پرکاربرد برای این کار هستند که در کارخانه های تولیدی به صورت متری فروخته می شود. صادرات لوله های پلی اتیلن برای مصارف گوناگون به صورت حلقه های چند متری در بسته بندی های شرینگ مانند انجام می گردد. عراق یکی از کشورهای مورد نظر می باشد که انواع لوله های پلی اتیلن از ایران به این کشور در کانتینرهای چند تنی انجام می پذیرد.

کاربردهای خاص لوله های پلی اتیلن تک جداره

لوله های پلی اتیلن هر کدام کاربردهای خاص خود را دارد. مثلا لوله های پلی اتیلن تک جداره برای آبیاری های کشاورزی از منبع به زمین کشاورزی استفاده می گردد برای این نوع آبیاری چون دارای فشار زیادی نیست لازم نیست از لوله های دوجداره استفاده کرد و یا برای آبیاری قطره های از لوله هایی که به نوار تیپ معروف هستند استفاده می گردد. لوله های پلی اتیلن مخصوص آبیاری در صنعت کشاورزی است که برای انتقال آب و مواد شیمایی کود مانند از این لوله ها استفاده می کنیم و یا در خطوط انتقال گاز از منبع تا شبکه های مصرف خانگی و صنعتی از این لوله ها استفاده می شود یکی دیگر از کاربردهای آن برای انتقال فاضلاب خانگی می باشد و یا برای انتقال پسماندهای شرکت های بزرگ تولیدی ای لوله های پلی اتیلن تک جداره استفاده می نمایند.

نوارهای آبیاری که در مجموعه تولید می شود امکان تولید بر اساس ستیز و ضخامت و کیفیت سختی مورد نظر با توجه به سفارش مشتری در تیراژهای عمده وجود دارد که برای اینکار با مدیریت فروش و تولید هماهنگی ها لازم انجام شود.

پخش مستقیم لوله پلی اتیلن دوجداره

پخش مستقیم لوله پلی اتیلن دوجداره کارخانه تولیدی انواع مختلف لوله های پلی اتیلن این نوع لوله ها را در انواع درجه یک و دو با جداره های تک و دو نمونه های دیگر روانه بازار می نماید . خرید مستقیم از کارخانه داران این مزیت را دارد که نسبت به مراکز بازرگانی جنس را با قیمت مناسب تری می توان تهیه نمود و همچنین تمام کارخانه های تولیدی دارای مشاوران فروش محصول می باشند که قبل در خرید می توانید اطلاعات کامل را از آنها دریافت نماید و با دید کاملا باز محصول مورد نظر خود را تهیه نمایید. شرکت های سازنده لوله های پلی اتیلن دارای استانداردهای بهداشتی و ملی لازم برای تولید محصول می باشند و در هر مرحله از تولید کارشناسان مربوطه در روند تولید و کیفیت محصول می باشند.

یکی از روشهای مرسوم در آبیاری همانطور که قبلاً اشاره کردیم استفاده از آبیاری قطره ای می باشد که بیشتر برای کشت هایی که به صورت ردیفی هستند استفاده می گردد برای اینکار از نوار تیپ که در گفتار عامیانه به آن آبیاری نواری می گویند استفاده می شود. در این روش برای اینکه ای را به پاس گیاه یا درخت با بذر مورد نظر برسانند از این نوارهای تیپ استفاده می کنند که یک لوله باریک قابل انعطاف یکسره است که در فواصل کوتاه و مساوی بر روی بدنه آن سوراخ های دارد که منجر به آبیاری می شود. ما چند نمونه از لوله های پلی اتیلن تیپ داریم که دو نمونه آن بسیار معروف و مشهور می باشد یکی نوار تیپ پلاک دار و یکی هم نوار تیپ درز دار، نوار تیپ پلاک دار داری یک قطره چکان است در حالی که نواز درز دار این قطره چکان را ندارد و به جای این قطره چکان یک مسیر زیگزاگ مانند یا یک مسیر زیپ مانند روی بدنه آن است که این مسیر باعث می شود آبی که از داخل لوله جاری می شود فشار آن شکسته می شود و آب به پای گیاه می رسد و آن را آبیاری می کند.

از نوارهای آبیاری برای آبیاری گیاهان مختلف می توان استفاده نمود که دارای دوره های رشد متفاوت هستند. یکی از پرمصرف ترین این نوع نوارهای آبیاری دارای ضخامت های حدود ۲۰۰ میکرون را به طول ۲۰ سانتی متر آبیاری می نماید. اما برای فاصله های بیشتر هم امکان تولید با فواصل آبیاری مورد نظر سفارشی وجود دارد. اگر بخواهیم قدرت آب دهی نوارهای تیپ را مشخص نماییم باید بگویم بین ۱ تا ۳ لیتر در ثانیه می باشد. هر چقدر فاصله درز یا قطره چکانی که روی لوله است بیشتر است آبدهب آن نیز بیشتر می باشد.

. از نوار آبیاری می‌توان برای آبیاری گیاهان مختلف با دوره‌های رشد متفاوت استفاده نمود. اما پرمصرف ترین نوع آنها ضخامت ۲۰۰ و ۱۷۵ میکرون با فاصله آبدهی (روزنه یا پلاک) ۲۰ سانتی‌متر می‌باشد. فواصل آبدهی معمول دیگر، ۱۰ و ۳۰ سانتی‌متر می‌باشد. گرچه برای متراژهای بالا امکان تولید با فاصله سفارشی نیز وجود دارد. آبدهی نوار تیپ معمولاً از ۱٫۲ تا ۳ لیتر در ثانیه می‌باشد. هر چقد فاصله درز یا قطره‌چکان بیشتر باشد (مثلاً ۳۰ سانتی‌متر)، آبدهی نیز بیشتر می‌شود. از روش‌های مرسوم آبیاری قطره‌ای که برای کشت‌های ردیفی مورد استفاده قرار می‌گیرد، استفاده از نوار تیپ است که به آبیاری نواری نیز معروف است. در این سیستم آبیاری برای آن که بتوان آب را به پای گیاه رساند، از نوار تیپ(tape) استفاده می‌شود. این وسیله در واقع یک لوله پلیمری یکسره است که در فواصل مشخص دارای محلی برای خروج قطره‌ای آب می‌باشد.

فروشگاه معتبر لوله پلی اتیلن دوجداره

فروشگاه معتبر در زمینه قدوس لوله پلی اتیلن فروشگاهی می باشد که مستقیم و بدون واسطه این محصول را بتواند در اختیار خریدارن و مصرف کنندگان این نوع لوله بگذار. لوله های کاروگیت دوجداره پلی اتیلن به نوع خاصی از لوله ها می گویند که دارای دوجداره بیرونی می باشد که این لایه های بیرونی موج دار است ‌و بر روی لایه درونی که کامل صیقلی و صاف می باشد قرار دارد. این‌ نوع لوله ها برای آبیاری کشاورزی زیاد مناسب نیست و بیشتر برای شبکه هایی که در زمینه جمع آوری زباله و پساب های صنعتی فعالیت دارند استفاده می گردد. لوله های کاروگیت قابل تحمل فشار زیادی ندارد این نوع لوله ها بسته به نوع خاک و فشار وارد بر آن به سه دسته عمده دسته بندی می کرد که بر اساس کیلو نیوتن است. مانند همه لوله های پلی اتیلن که دارای قطرهای مختلف است این‌ نوع لوله هم در بیش از ده قیر مختلف تولید می شوند هر کدام از لوله های پلی اتیلن مزیت ها و معایب خود را دارد در زیر به چند نمونه از مزیت های لوله های دوجداره اشاره می نماییم

مزایای لوله پلی اتیلن دوجداره

  • در برابر خوردگی مقاومت خوبی از خود نشان می دهد
  • محدوده دمای کاری آن گسترده و وسیع می باشد
  • به دلیل اینکه این نوع لوله قابلیت انعطاف پذیری دارد بارگیری آن آسان و نصب آن هم راحت تر از سایر لوله های پلی اتیلن می باشد
  • اتصالات این نوع لوله محکم و آب بندی کاملی دارد
  • مقاومت جوش این لوله عالی و در حد استاندارد های لازم می باشد.
  • در بربر سایش و خراش از خود مقاومت بالایی نشان می دهد

مرکز توزیع لوله پلی اتیلن دوجداره

مرکز توزیع لوله پلی اتیلن دوجداره مرکز تولید و پخش لوله های پلی اتیلن دوجداره در تهران سایر انواع لوله های پلی اتیلن از قبل نوار تیپ یا لوله های تک جداره و با انواع و اقسام اتصالاتی که برای نصب قطعه های لوله لازم است را دارد. خرید از این مرکز به صورت عمده می باشد و همین امر موجب کاهش قیمت نسبت به سایر مراکز می باشد. لوله های پلی اتیلن برای اینکه به هم متصل شود باید توسط اتصالاتی به هم وصل گردد. اتصالات به صورت پیچی جوشی است که اتصالات پیچی دارای اورینگ های لاستیکی و اسپیلت های مخصوص می باشد این گونه اتصالات با فشار خاصی تولید می گردد تا از استحکام لازم برخوردار باشد این فشار حدود ده اتمسفر است، از نوع اتصال دیوی بیشتر برای مصارف آبیاری و ساختمانی استفاده می گردد. نوع دیگر از اتصالات لوله پلی اتیلن همانطور که اشاره کردیم اتصالات جوشی می باشد که همانطور که از اسم آن مشخص است لوله های پلی اتیلن را برای وصل به هم جوش می دهد که طبق سفارش مشتری انجام می شود همچنین موارد استفاده از این نوع اتصالات جوشی برای مواد شیمیایی فاضلاب اسیدی آبرسانی و نفتی که نیاز به فشار دارد استفاده می شود و این اتصالات نسبت به اتصالات دیگر فولادی و یا چدنی قیمت مناسب تر و ارزان تری دارد و به همین دلیل مقرون به صرفه تر می باشد و در فشارهای مختلف از ۶ تا ۱۶ اتمسفر تولید می گردد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما