ارائه کننده لوله کاروگیت اراک

اگر فروشگاه لوله آنلاین را می شناسید ، می توانید سریع و آسان خرید کنید. امروزه خرید آنلاین به یکی از محبوب ترین روش ها در سراسر جهان تبدیل شده است. مزایای فراوان استفاده از این روش افراد بیشتری را ترغیب به استفاده از این روش کرده است. این محصول به صورت عمده یا طبق سفارش مشتری بسته بندی شده و در اسرع وقت به دست مصرف کننده می رسد. از این رو شرکت ما ارائه کننده لوله کاروگیت اراک می باشد و این محصول را به کشورهای دیگر نیز صادرات می کنیم.

ارائه کننده لوله کاروگیت اراک

نحوه تولید انواع لوله کاروگیت

نحوه تولید انواع لوله کاروگیت

برای تولید یک لوله راه راه ، مواد اولیه ابتدا در یک اکسترودر تحت حرارت زیاد تحت یک فرآیند اکستروژن ذوب می شوند. تنظیم دما در این مرحله بسیار مهم است زیرا نوع محصول و نوع پلی اتیلن در مناطق مختلف دمایی متفاوت خواهد بود. (اکستروژن فرآیندی است که در آن مواد اولیه در قالب ریخته می شود و محصولات با اعمال فشار در طرح های مختلف ساخته می شوند). سپس پلی اتیلن حاصله از محفظه ای عبور کرده و لوله ای را تشکیل می دهد.

این فرایند با قالبهای چرخشی و پیوسته تحت خلا به منظور ایجاد حلقه در سطح بیرونی لوله انجام می شود. تنظیم دما نیز در این مرحله بسیار مهم است. در انتهای خط تولید لوله های راه راه ، نازل های آب برای خنک کردن خروجی وجود دارد. مراحل کنترل کیفیت محصول تولید شده در آزمایشگاه کارخانه انجام می شود. لوله پلی اتیلن ولید کاروگیت از نظر تکنولوژی ، فرایند تولید و کنترل در حین تولید به سرعت در حال توسعه است.

علاوه بر تعاریف فوق ، فرآیند تولید لوله های راه راه را می توان به 5 مرحله تقسیم کرد: 1- تهیه مواد اولیه این مرحله در فرایند تولید بسیار مهم است زیرا مستلزم مشارکت کارکنان در سطوح مختلف است. آماده سازی مواد اولیه با سفارش خرید شروع می شود و با آماده سازی مخلوط و انتقال آن به قیف اکسترود شده به پایان می رسد.این مرحله ارتباط مستقیمی با برنامه های تولید دارد. مراحل این مرحله سفارش ، دریافت ، ذخیره و آماده سازی مخلوط است.

تهیه مواد اولیه: مواد اولیه مورد استفاده در فرایند تولید توسط کارکنان یک تیم عملیاتی به عنوان تولید ، تضمین کیفیت و خرید بر اساس ویژگی های فنی مواد اولیه ، معیارهای مورد نیاز استانداردهای محصول ، قابلیت اطمینان تامین کننده و آزمایش های کنترل کیفیت تهیه می شود.

مواد اولیه و محصولات به اگر مواد اولیه از کیفیت مطلوبی برخوردار باشند ، به سفارش آماده می شوند. دریافت و ذخیره مواد اولیه هنگامی که مواد اولیه نمونه به کارخانه می رسد ، توسط مسئول کنترل کیفیت ارزیابی می شود و گزارشی ارائه می شود و در صورت ناسازگاری بین مواد اولیه دریافتی و استاندارد مربوطه ، محموله عودت می شود.

بازار فروش لوله کاروگیت اراک ارزان

بازار فروش لوله کاروگیت اراک ارزان

تولید لوله کاروگیت در مقایسه با سایر انواع لوله های پلاستیکی ، مقاومت بالایی در برابر خوردگی دارد. این لوله 50 سال ضمانت دارد و می تواند تا 100 سال استفاده شود. از آنجا که دیواره داخلی این لوله بسیار صاف و غیر متخلخل است ، مایع موجود در آن به راحتی جریان می یابد. این امر امکان استفاده از لوله های با قطر کمتر در سیستم لوله کشی و صرفه جویی در هزینه های پروژه را ممکن می سازد. از این رو جهت اطلاعات بیشتر درباره بازار فروش لوله کاروگیت اراک ارزان می توانید به سایت ما مراجعه کنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما